Ślusarka aluminiowa w apartamencie w Warszawie

Ślusarka aluminiowa w apartamencie

Na koniec roku przygotowaliśmy dla Was coś absolutnie specjalnego. Dzięki uprzejmości architektów z Muc&Scott Interiors odwiedziliśmy z kamerą wyjątkowy apartament. To właśnie tam nasi specjaliści musieli się zmierzyć z kilkoma ciekawymi wyzwaniami. Nie musimy przypominać, że bardzo to lubimy! Zobacz jak wygląda nasza ślusarka aluminiowa w apartamencie.

Ślusarka aluminiowa w apartamencie

Tym razem naszą uwagę skupimy nie na drzwiach, czy oknach, ale na nietypowej konstrukcji stworzonej na bazie fasad słupowo-ryglowych. Stanowi ona zadaszenie schodów, które prowadzą z salonu na taras, zlokalizowany na dachu 6-piętrowego bloku. Całość doskonale komponuje się z nowoczesnym i przestronnym wnętrzem apartamentu.

Nietypowa konstrukcja

Omawianą konstrukcję dokładnie możecie zobaczyć na filmie, który zamieściliśmy poniżej. „To bryła przestrzenna o podstawie sześcioboku foremnego zwieńczona dachem z ostrosłupa” – tłumaczy Krzysztof Bzdzikot z firmy Finko. To doskonały przykład, jak typowe rozwiązanie, jakim są fasady słupowo-ryglowe można zastosować w oryginalnych, niepowtarzalnych wręcz konstrukcjach. Dokładnie tak jest w tym przypadku. 

Ślusarka aluminiowa w mieszkaniach

Coraz częściej architekci i inwestorzy decydują się na zastosowanie okien i drzwi z aluminium w mieszkaniach i apartamentach. Charakteryzują się one bardzo dobrymi właściwościami izolacyjności cieplnej oraz szerokim wyborem kolorów i profili. Dzięki temu można dopasować je do każdej bryły budynku oraz wnętrza. Warto dodać, że profile aluminiowe doskonale komponują się z nowoczesnym wystrojem oraz koncepcją dużych przeszkleń, zapewniających idealne doświetlenie przestrzeni.

ZOBACZ TAKŻE: Jak działają drzwi pivot?