O firmie

Aluminiowe okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe, nowoczesne i wydajne osłony – to nasza specjalność.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w nowoczesnym budownictwie odgrywa ślusarka aluminiowa. Zespół doświadczonych ekspertów w tej dziedzinie, każdego dnia znajduje najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nie idziemy na skróty. Stawiamy na jakość wykonania, nowoczesny i funkcjonalny design, a także bezpieczeństwo użytkowników.
Lat doświadczenia
0

Zobowiązuje nas
Twoje zaufanie

Każdy projekt, z którym przychodzi nam się zmierzyć, jest dla nas bardzo ważny. Najlepsi specjaliści pracujący w Finko dokładnie rozrysowują i analizują to, co możemy zaoferować naszym klientom. Dlatego często prowadzimy wnikliwe dyskusje z architektami, konstruktorami oraz samymi inwestorami, by ostateczny produkt, który opuści nasz zakład, spełniał najwyższe normy, a także oczekiwania zamawiającego.

Na tym jednak nasza rola się nie kończy. Specjalizujemy się także w montażu, a jeśli zachodzi taka potrzeba nadzorujemy cały proces na miejscu realizacji inwestycji. Jednym z fundamentów naszej działalności jest perfekcyjna obsługa zamówienia – od projektu, po montaż, a jeśli trzeba, również odpowiedzialna i solidna obsługę serwisowa.

W tym biznesie kluczowa jest jakość, dlatego od samego początku naszej działalności stawiamy na najlepsze rozwiązania technologiczne w procesie produkcyjnym oraz wysokiej jakości materiały. Mam tutaj na myśli zarówno sprawdzone, nowoczesne profile aluminiowe, jak również szkło. Trzonem firmy są świetni fachowcy, którzy mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem oraz wiedzą techniczną
Michał Kowalczyk – właściciel Finko

Precyzja i trwałość

Nasze produkty powstają na terenie centralnego zakładu Finko zlokalizowanego w województwie mazowieckim. Nie oszczędzamy na technologii. Głównym wyznacznikiem jest bowiem precyzja, a także zdolność produkcyjna do podejmowania nawet najbardziej złożonych i odważnych realizacji.

Nasi eksperci każdego dnia pracują nad wymagającymi zamówieniami. Są również doradcami oraz opiekunami każdej realizacji. Zależy nam bowiem na stałym kontakcie z odbiorcą. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi, tłumaczymy zasadność proponowanych rozwiązań. Wszystko po to by budować zaufanie. Dla nas to bezcenna wartość!

Zaufanie inwestora jest dla nas szczególną wartością. Dlatego każdego dnia dajemy z siebie wszystko, bazując na naszej wiedzy, doświadczeniu oraz sprawdzonych rozwiązaniach. Cieszy nas, że wielu naszych klientów wraca do nas z kolejnymi realizacjami lub poleca naszą pracę innym. To ogromna nagroda, ale także zobowiązanie
Krzysztof Warchoł – prezes zarządu Finko

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Zachęcamy do przejrzenia naszej aktualnej oferty na stronie internetowej. Będzie nam ogromnie miło gościć Cię w naszym showroomie zlokalizowanym w Radomiu, przy ulicy Wernera. Z przyjemnością pokażemy Ci nasze produkty, oraz porozmawiamy o Twojej inwestycji oraz oczekiwaniach związanych ze ślusarką aluminiową. Najpierw jednak, z przyjemnością zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz wizją. Takie rozmowy zawsze były i będą dla nas ogromnym źródłem inspiracji.