Dla kogo okna z aluminium?

Okna aluminiowe zyskują na popularności.

Wynika to m.in. z faktu, że w naszym otoczeniu pojawia się coraz więcej nowoczesnych budynków, które wymagają zaawansowanych rozwiązań. Stolarka aluminiowa daje ogromne możliwości zarówno w zakresie wyglądu jak również ekologii, czy energooszczędności.

Okna aluminiowe – wybór ogromnych możliwości

„Nie ma rzeczy niemożliwych” – zdają się coraz częściej mówić architekci, którzy śmiałymi pociągnięciami „na deskach kreślarskich” odpowiadają na potrzeby swoich klientów. Ci bowiem, coraz częściej doceniają zalety dużych przeszkleń oraz zwracają uwagę na kwestie związane z oszczędnością energii cieplnej, oraz elektrycznej. W istocie okna aluminiowe są dziś doskonałym rozwiązaniem, które spełni oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Jeśli dodamy do tego nowoczesne wzornictwo oraz zaawansowane profile z najlepszych tłoczni otrzymujemy przepis na okna klasy PREMIUM.

youtube_video

Zobacz wywiad z ekspertem marki FINKO
na temat stolarki aluminiowej

Wszystko ma znaczenie

Rozmiar, kształt, odporność na warunki pogodowe – to wszystko ma znaczenie. Nic więc dziwnego, że architekci już na etapie opracowywania projektu, coraz częściej, (oczywiście w porozumieniu ze swoimi klientami), wpisują stolarkę aluminiową do projektu. 

Porozmawiajmy o oknach aluminiowych

Myślisz o stolarce aluminiowej? A może masz jakieś wątpliwości? Skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiedzą na każde pytanie związane z możliwościami, jakie daje zastosowanie okien z profili aluminiowych. Pomogą także rozeznać się w zakresie doboru szyb. Tu wszystko ma znaczenie. Lokalizacja budynku, orientacja otworów okiennych względem kierunków świata, oczekiwania związane z termoizolacyjnością – warto już na wczesnym etapie projektowania rozwiać wszelkie wątpliwości i dokonać wyboru skrojonego na miarę. Służymy pomocą. 

Na co zwrócić uwagę wybierając okna aluminiowe?

Systemy okienno drzwiowe