Finko

Okna aluminiowe

Producent
okien

Często wspomina się jak istotne są drzwi wejściowe dla wyglądu zewnętrznego domu, a także jego wnętrza. Jednak równie ważne są właściwe okna i okucia aluminiowe, dlatego to właśnie je można znaleźć w naszym asortymencie. Polecamy zarówno modele oddymiające, jak i mechanizmy do rozwiązań uchylnych, w pełni dopasowując się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Wszystkie wyróżniają się prostą elegancją, wytrzymałością, a także dużą funkcjonalnością.

Zachęcamy do przejścia na jedną z poniższych kategorii, w celu bliższego zapoznania się z naszymi produktami, a także ich specyfikacją techniczną.

Okucia

Okucia

Aby okna aluminiowe mogły być swobodnie otwierane oraz zamykane, niezbędne są właściwie dobrane okucia o przedłużonej trwałości.
Takie właśnie są znajdujące się w naszej ofercie produkty, które można zastosować również do drzwi balkonowych z drewna.

Więcej

Okna

Okna

Polecamy okna aluminiowe cechujące się ponadczasową elegancją. Udostępniamy je w wielu wariantach modelowych, różniących się stopniem zaawansowania konstrukcyjnego, a także zastosowanych dodatkowych materiałów. Znajdują one zastosowanie w m.in. budownictwie wymagającym izolacji termicznej lub akustycznej.

Więcej