Drzwi aluminiowe

Drzwi z profili aluminiowych. Trwałość, funkcjonalność, innowacja

Podobnie jak okna aluminiowe, również drzwi skonstruowane na bazie nowoczesnych profili aluminiowych zyskują kolejnych zwolenników. Idealnie komponują się w nowoczesnych bryłach budynków. Dzięki swej trwałości i funkcjonalności trafiają do budynków użyteczności publicznej, hoteli, centrów handlowych i punktów usługowych. Coraz częściej można je spotkać także w domach jednorodzinnych.
Ślusarka aluminiowa w budynkach użyteczności publicznej

Drzwi aluminiowe – dlaczego warto wybrać?

Współczesna architektura zwraca się w stronę maksymalnie praktycznych, estetycznych i trwałych rozwiązań. W ten zakres zapotrzebowania idealnie wpisują się drzwi aluminiowe oferowane przez Finko. Możliwości związane z przeszkleniem, czy wypełnieniem skrzydeł są ogromne, dzięki czemu, w prosty sposób można wypracować idealne rozwiązanie pasujące do projektu.

Współczesne budownictwo nie bez przyczyny zwraca uwagę na takie aspekty jak energooszczędność i funkcjonalność. Drzwi, które oferujemy w naszym portfolio doskonale spełniają wszystkie wymogi, a nawet wpisują się wizję budynków przyszłości.

Drzwi aluminiowe – rozwiązanie na lata

Każdy, nawet najbardziej wymagający inwestor dostrzeże w drzwiach aluminiowych potężny potencjał. Ich walory estetyczne oraz technologiczne sprawiają, że w każdym przypadku mówimy o rozwiązaniu obliczonym na lata użytkowania. Niezależnie od tego, czy mówimy o sklepie, w którym skrzydła drzwiowe otwierane są tysiące razy w ciągu dnia, czy o kameralnym domku na uboczu, można mieć pewność, że w każdym przypadku ślusarka aluminiowa przetrwa wiele lat, zachowując swoje walory estetyczne przy spełnieniu niezbyt uciążliwych zaleceń związanych z konserwacją.

Innowacyjne drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe mogą otwierać się tradycyjnie, mogą być także przesuwne. Ale to jednak nie wszystko! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, także w zakresie nowoczesnych i coraz popularniejszych drzwi PIVOT, które są innowacyjnym rozwiązaniem w dziedzinie architektury i projektowania wnętrz.

Tradycyjne drzwi, które działają na zasadzie zawiasów, mogą mieć pewne ograniczenia, jeśli chodzi o estetykę i funkcjonalność. Drzwi PIVOT, znane również jako drzwi osiowe, oferują zupełnie nowy sposób otwierania i zamykania drzwi, co sprawia, że stanowią interesujące rozwiązanie dla nowoczesnych projektów. Główną cechą drzwi PIVOT jest ich oś obrotu, która znajduje się w centrum drzwi, co pozwala im obracać się na osi pionowej. Dzięki temu drzwi PIVOT otwierają się w sposób innowacyjny i niezwykle elegancki. Można je otwierać zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz, co zapewnia większą elastyczność i płynność w użytkowaniu.

Więcej informacji na temat drzwi PIVOT znają państwo w katalogu.

Pobierz nasz katalog produktów