Jak działają drzwi pivot? 

jak działają drzwi pivot

Wyobraź sobie drzwi, które oprócz nieprzeciętnego wykonania, dają potężne możliwości. Są inne niż wszystkie i otwierają Twoją przestrzeń. Dosłownie! Mowa o coraz popularniejszym na świecie rozwiązaniu, które jest dostępne także w ofercie Finko. Jak działają drzwi pivot? Wyjaśniamy!

Jak działają drzwi pivot?

Na początek zachęcamy Państwa do obejrzenia filmu z zaprzyjaźnionego kanału YouTube „Ambasada Budownictwa”. W przystępny sposób wyjaśniono w nim, jak działają drzwi pivot. Dodajmy, że można je zamówić w naszej firmie. Nasi eksperci krok po kroku wyjaśnią, gdzie, oraz w jakich warunkach takie rozwiązanie sprawdzi się najbardziej

Drzwi aluminiowe o przesuniętej osi obrotu

Co do zasady, niemal wszystkie drzwi dostępne na rynku działają na zasadzie zawiasów. W przypadku drzwi pivot mamy do czynienia z absolutnie innowacyjnym sposobem otwierania skrzydła, co doskonale pasuje do nowoczesnych projektów stawiających na efektywne wykorzystanie przestrzeni. W ich przypadku oś obrotu znajduje się w centralnej części drzwi, a to pozwala na ich obrót w osi pionowej. Wygląda to bardzo innowacyjne, a zarazem eleganckie rozwiązanie, które wpływa na elastyczność użytkowania i jeszcze lepsze wykorzystanie przestrzeni.

Poznaj możliwości drzwi obrotowych

Pod tym linkiem przekazujemy na Państwa ręce katalog drzwi obrotowych, w których dokładnie opisaliśmy możliwości, jakie daje zastosowanie rozwiązania pivot w domu, biurze, hotelu czy budynku użyteczności publicznej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją.