Aluminiowe okna i drzwi w szkole

Aluminiowe okna i drzwi w szkole.

Jasna, przestronna, wygodna, bezpieczna, oraz przyjazna dla dzieci i nauczycieli – taka powinna być nowoczesna szkoła. Tym razem pokażemy, jak nasze produkty prezentują się w placówce edukacyjnej. Aluminiowe okna i drzwi w szkole to rozwiązanie na lata! Zapraszamy do zobaczenia naszych realizacji.

Aluminiowe okna i drzwi w szkole

Aluminiowe okna i drzwi w szkole podstawowej w Cerekwi w województwie mazowieckim pochodzą z fabryki Finko. Nasi eksperci czuwali nad tym, by wszystkie normy z zakresu bezpieczeństwa, w tym także norm p-poż, zostały w pełni zrealizowane. Zobacz naszą realizację na poniżej zamieszczonym filmie.

Ciekawymi rozwiązaniami zastosowanymi w szkole w Cerekwi są m.in. jasny łącznik, okna w części bibliotecznej, a także sala gimnastyczna, gdzie zastosowaliśmy szkło bezpieczne. 

CZYTAJ TAKŻE: Ślusarka aluminiowa w obiektach użyteczności publicznej.

Ślusarka aluminiowa w przedszkolu

Inną realizacją, którą pragniemy Państwu pokazać, jest bardzo nowoczesne przedszkole w Regułach niedaleko Pruszkowa. To obiekt, w którym architekci przyłożyli ogromną wagę do właściwego nasłonecznienia wnętrz, a także zapewnienia bezpieczeństwa dla najmłodszych. 

Jako producent ślusarki aluminiowej zwracamy uwagę na każdy szczegół, który dotyczy nie tylko takich aspektów jak design, czy trwałość, ale także pochylamy się nad dokładną funkcjonalnością okien, drzwi i fasad. Zależy nam na tym, aby każdy produkt spełniał nawet najbardziej wymagające normy. Dlatego z czystym sumieniem polecamy się w przypadku realizacji inwestycji, także w placówkach oświatowych zarówno dla starszych, jak i najmłodszych użytkowników.