Ślusarka aluminiowa w obiektach użyteczności publicznej

Ślusarka aluminiowa w budynkach użyteczności publicznej

Szkoły, hotele, centra handlowe, dworce, a także restauracje – w każdym z tych miejsc, każdego dnia pojawiają się setki, a nawet tysiące ludzi. Szczególnie istotne jest w nich bezpieczeństwo i trwałość zastosowanych rozwiązań. Między innymi z tego powodu ślusarka aluminiowa a obiektach użyteczności publicznej doskonale się sprawdza.

Ślusarka aluminiowa w obiektach użyteczności publicznej – skąd popularność

Dochodzi 15:00. Przed jednym z hoteli w centrum Lublina pojawia się dość duża grupa nowych gości. Prawdopodobnie to uczestnicy jakiejś konferencji lub dużej imprezy integracyjnej. Przez kolejny kwadrans drzwi do recepcji stale otwierają się i zamykają. Dziesiątki cykli, stała praca zawiasów i zamków. Dzień jak co dzień. Ślusarka aluminiowa w obiektach użyteczności publicznej doskonale zdaje egzamin trwałości.

Wiedzą to doskonale inwestorzy, którzy budują lub remontują sklepy, punkty usługowe, urzędy, czy hale sportowe. Za każdym razem ślusarka aluminiowa doskonale wpisuje się w ich założenia dotyczące trwałości designu, efektywności energetycznej oraz kosztów utrzymania.

CZYTAJ TAKŻE – Ogród zimowy ze szkła i aluminium

Design a ślusarka aluminiowa

Współczesne technologie obróbki aluminium, a także zaawansowane procesy projektowania pozwalają na tworzenie wielu rozwiązań, także w zakresie wzornictwa. Design ma znaczenie, a okna, drzwi oraz fasady z aluminium często doskonale wpisują się w trend minimalizmu i nowoczesnego spojrzenia na bryłę budynku.

Rozwiązanie na lata

Aluminium cechuje się dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak deszcz, śnieg, wiatr, a także mocno oddziałującego na inne materiały promieniowania ultrafioletowego (UV). Tworząc inwestycję na lata, warto pochylić się nad technologią, która sprawdza się na różnych szerokościach geograficznych i słynie z trwałości i niezawodności.

Bezpieczeństwo gwarantowane przez ślusarkę aluminiową

Współczesne okna, drzwi i fasady ze szkła i aluminium to bardzo bezpieczne rozwiązanie, co potwierdzają liczne normy przeciwpożarowe. Między innymi dlatego, nasze produkty często można spotkać w takich miejscach jak klatki schodowe, zejścia na parkingi podziemne, stacje paliw, czy wspomniane przed chwilą hotele.

Produkty Finko

W Finko doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań naszych klientów, dlatego do każdej realizacji podchodzimy z dużą uwagą. Wiemy, że każdy klient ma swoje oczekiwania względem ślusarki aluminiowej. Nasi eksperci dokładnie omawiają i analizują wszystkie projekty i wsłuchują się w zdanie końcowego odbiorcy.

Zapraszamy do kontaktu.