Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym – przykład ze Skarżyska

Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym

Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym to coraz częstszy wybór wielu inwestorów. Trudno się temu dziwić, bowiem okna na bazie profili aluminiowych cechuje m.in. trwałość, a także możliwość dostosowania do odważnych wizji architektów.

Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym

Tym razem wybraliśmy się do Skarżyska-Kamiennej w województwie świętokrzyskim, by zaprezentować jedną z wielu naszych realizacji w budynku indywidualnym. Pierwsze, co rzuca się w oczy to potężne przeszklenia. Szkło w jednym z prezentowanych okien waży aż… 400 kilogramów. Ale w tym przypadku to nie liczby, a efekt końcowy robi ogromne wrażenie. Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym doskonale zdaje egzamin.

Przeszklony salon

Salon, w którym właściwie dwie ściany to potężne witryny robi wrażenie. Tym bardziej że za oknem rozpościera się widok na zielone podwórko oraz pobliski las. Takie rozwiązanie architektoniczne sprawia, że reprezentacyjne pomieszczenia staje się optycznie większe. Zdaje się niejako otwierać na ogród i piękną okolicę. Dodatkowo, zarówno salon jak i część kuchenna są wyraźnie doświetlone naturalnym światłem.

CZYTAJ TAKŻE: ALUMINIOWE DRZWI PANELOWE

Trapezowe okna

Na pierwszej kondygnacji architekt zdecydował się na zastosowanie trapezowych okien dopasowanych do kształtu bryły budynku. Wypełniają one znaczną część szczytowej ściany budynku, Sypialnie położone na pierwszym piętrze od świtu do zmierzchu wypełnia naturalne, słoneczne światło.

Jakie okna wybrać?

Jeżeli stoicie przed decyzją dotyczącą wyboru ślusarki aluminiowej do swojego domu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Finko. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze rozwiązania i pokazujemy, jak wiele możliwości daje zastosowanie okien, drzwi czy fasad aluminiowo-szklanych.\

Zachęcamy także do obejrzenia poniższego filmu, który prezentuje opisywany przez nas budynek w Skarżysku-Kamiennej.