Wewnętrzna ślusarka aluminiowa w biurze

wewnętrzna ślusarka aluminiowa

Tym razem tematem naszego wpisu będzie wewnętrzna ślusarka aluminiowa w biurze. Rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne. Ożywia wnętrza, powiększa je optycznie, a także pozwala na dostęp naturalnego światła.

Wewnętrzna ślusarka aluminiowa

Do tej pory prezentowaliśmy głównie rozwiązania z zakresu zewnętrznej ślusarki aluminiowej. Warto jednak pamiętać, że wśród rozwiązań architektonicznych nasze produkty świetnie sprawdzają się we wnętrzach biur. Przeszklone ścianki działowe, drzwi wewnętrzne, oddzielenie klatek schodowych, pokoi socjalnych czy korytarzy sprawdzają się doskonale! Szczególnie tam, gdzie zależy nam na optycznym powiększeniu przestrzeni, wewnętrzna ślusarka aluminiowa może okazać się doskonałym wyborem.

– W przestrzeniach biurowych, mamy do czynienia bardzo często z zastąpieniem ścian tradycyjnych ścianami szklanymi co powoduje poczucie większej przestrzeni wewnątrz biura. Do tego celu bardzo dobrze sprawdzają się nasze produkty. Powstają one na bazie profilu Aluprof MB54 Office – mówi Krzysztof Bzdzikot, ekspert firmy Finko.

Więcej światła, więcej przestrzeni

W czasach kiedy modne są przestrzenie typu open space, często niezbędne okazuje się wydzielenie dodatkowego pomieszczenia np. do prowadzenia konferencji, telekonferencji, spotkań, czy dodatkowych gabinetów dla kadry zarządzającej. Aby zapewnić optymalny dostęp światła słonecznego, wybór przeszkleń może okazać się niezwykle trafny. Dodatkowo zyskujemy wrażenie większej przestrzeni.

Modne i na lata

Nikt nie ma wątpliwości, że zastosowanie ślusarki aluminiowej wewnętrznej nie jest krótkotrwałą modą, ale rozwiązaniem, które jest zarówno estetyczne jak i praktyczne. To główne powody, dla których architekci oraz inwestorzy decydują się właśnie na takie rozwiązanie.

Na poniższym filmie prezentujemy budynek biurowy zlokalizowany w Radomiu, w którym zastosowano produkty firmy Finko na bazie profili Aluprof.