Paleta rozwiązań od Finko w budynku biurowym

Paleta rozwiązań od Finko w budynku biurowym

Dzięki uprzejmości firmy FigAnd, pojawiliśmy się w biurowcu położonym w Kolonii Wawrzyszów niedaleko Radomia. Wszystko po to, by pokazać Państwu różne rozwiązania z dziedziny ślusarki aluminiowej. Krótko mówiąc – paleta rozwiązań od Finko w budynku biurowym.

Paleta rozwiązań od Finko

Mówiąc krótko o naszej działalności, często wymieniamy trzy słowa – „okna, drzwi, fasady”. Lubimy dodawać do tego także rozwiązania dla architektury. Nasi eksperci, bazując na ścisłych wytycznych zawartych w projekcie opracowują konkretne konstrukcje, które mają jak najlepiej spełniać swoją rolę. Mówimy tu zarówno o aspekcie estetycznym jak i funkcjonalnym.

Fasada w biurowcu

Kilka razy opowiadaliśmy w naszych filmach o przykładach zastosowań fasad słupowo-ryglowych. Spotkać je można m.in. na klatkach schodowych, czy w biurowcach. W tym wypadku mamy do czynienia z pewnym połączeniem.

W prezentowanym budynku zajmuje ona dwie kondygnacje na wysokości przestronnego hallu, w którym znajduje się recepcja oraz schody prowadzące na górne piętra. Mimo dużej powierzchni, nie występuje tu zjawisko nagrzewania wnętrza w słoneczne dni. Usytuowanie względem stron świata jest tutaj kluczowe, choć ważną rolę odgrywa także specjalne szkło.

CZYTAJ TAKŻE: Niewielki budynek biurowy z fasadą słupowo-ryglową. 

Ślusarka przeciwpożarowa

W filmie zobaczycie państwo także inne rodzaje naszych produktów. M.in. okna oświetlające biura oraz części wspólne, a także konstrukcje spełniające założone przez architektów normy przeciwpożarowe. Wszystko po to, aby budynek biurowy był nie tylko praktyczny, ergonomiczny i estetyczny, ale także bezpieczny.

Biurowiec w Kolonii Wawrzyszów

Opisywany biurowiec to bardzo udana realizacja, która świetnie komponuje się z zakładem produkcyjnym oraz najbliższym otoczeniem. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym ciekawym projekcie i dostarczyć na miejsce nasze produkty.

Polecamy do obejrzenia film, który znajduje się poniżej, wraz z wypowiedziami naszego eksperta, który przedstawia w nim wiele istotnych szczegółów technicznych.