Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym. Wybór na lata

Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym

Wielu inwestorów budujących swój dom, często wybiera między oknami PVC a drewnianymi. Temat warty rozpatrzenia to ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym.  Warto wiedzieć, że nowoczesne okna i drzwi z aluminium dają ogromne możliwości, nie tylko w kwestii estetycznej, ale również w obszarze oszczędności energii. To także bardzo trwałe rozwiązanie!

Ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym

Budujesz swój dom. Oczyma wyobraźni widzisz gotowy, wymarzony budynek, w którym wspólnie z rodziną spędzisz kolejne lata. A może remontujesz stary dom i jesteś na etapie wyboru stolarki okiennej? Chcemy, być po lekturze tego artykułu, wziął na poważnie możliwość zamontowania okien i drzwi z aluminium. Jesteśmy przekonani, że ślusarka aluminiowa w domu jednorodzinnym zda egzamin, nie tylko pod względem estetycznym, ale także będzie rozwiązaniem trwałym i co ważne, pozwalającym na oszczędności energii.

Duże pole do popisu

Ślusarka aluminiowa daje projektantom ogromne pole do popisu. Potężna witryna w salonie otwierająca wnętrze na zielony ogród, drzwi typu „Pivot” z przesuniętą osią obrotu, a może estetyczne przeszklenie oddzielające hall od salonu? W tym przypadku wszystko jest możliwe.

W naszej ofercie posiadamy różne profile, które dopasujemy do oczekiwań klienta oraz charakteru budynku. Dodatkowo, ramy okienne możemy przygotować w dowolnym kolorze z całej palety RAL. Dysponujemy również szerokim wyborem szyb renomowanych producentów. Wszystko po to, by Twój dom był wymarzonym miejscem, które tworzysz i urządzasz dla siebie.

Osoby, które szukają indywidualnego sposobu na wyróżnienie mogą liczyć także na bogatą ofertę szprosów w różnych kolorach i grubościach, które w sposób subtelny wpływają na ogólny obraz całej bryły budynku.

CZYTAJ TAKŻE: Poznaj zalety fasad ze szkła i aluminium

Trwałość okien i drzwi aluminiownych

Nie jest nic odkrywczego w opinii, że aluminium to materiał bardzo wysokiej wytrzymałości. Ślusarka aluminiowa sprawdza się na każdej szerokości geograficznej w przeróżnych klimatach. Nie bez przyczyny wybierają ją inwestorzy specjalizujący się np. w budowie hoteli, biurowców czy innych obiektów użyteczności publicznej. W każdym z tych miejsc przepływ osób jest potężny. Drzwi wejściowe co chwile są otwierane i zamykane, a i tak wytrzymują wiele lat bez częstego serwisu, napraw, czy konserwacji. Po prostu mają działać – i jest to niezwykle ważne zastrzeżenie.

Energooszczędność ślusarki aluminiowej

Nie bez powodu projektanci domów pasywnych bardzo chętnie sięgają po aluminiowe okna i drzwi. Dysponujemy rozwiązaniami, które doskonale wpisują się w najbardziej wymagające normy. Jeśli dodamy do tego bogatą ofertę rolet z nowoczesną automatyką, mamy całkiem szeroką ofertę dla osób, które zwracają szczególną uwagę na kwestie związane z oszczędnościami energii.