Bramy garażowe Hörmann – teraz również w Finko

Bramy garażowe Hörmann

Nie tylko aluminiowe okna, drzwi i fasady. W asortymencie Finko znajdziecie również bramy garażowe Hörmann, a zatem marki doskonale znanej w branży i cieszącej się wysokim uznaniem użytkowników.

Bramy garażowe Hörmann

Wychodząc naprzeciw potrzebom, oraz wielu pytaniom ze strony naszych klientów, rozszerzyliśmy asortyment o bramy garażowe Hörmann. To firma działająca od dziesięcioleci. Jej produkty przez wiele lat niezawodnie służą użytkownikom, dlatego zgodnie z naszą filozofią postawiliśmy właśnie na tę markę.

Rodzaje bram garażowych

„Na rynku dostępne są bramy segmentowe, roletowe, dwuskrzydłowe, które powoli wracają do łask oraz bramy uchylne – też bardzo popularne” – mówi Sławomir Wikaliński z Finko. Dodaje, że wybór odpowiedniego rozwiązania zależy od wielu czynników i preferencji użytkownika

Brama dostosowana do potrzeb

Szeroki wybór sprawia, że klienci mogą wybrać do swojego domu bramę dostosowaną do konkretnych potrzeb. Szeroka paleta kolorów i faktur sprawia, że bez większego problemu może nawiązywać do już istniejącej stolarki w domu. Istnieją także bramy idealnie dopasowane do elewacji budynku. Na życzenie klienta, można nawet wyprodukować bramę z indywidualnym wzorem (także zdjęciem!). Z pewnością możliwość personalizacji, to kolejny, mocny punkt tego producenta.

Solidne materiały i energooszczędność

Znakiem rozpoznawczym firmy Hörmann jest wysoka jakość, precyzyjne wykonanie oraz solidne materiały. To wszystko razem wzięte wprost przekłada się na trwałość i niezawodność. Warto zapoznać się m.in. z systemami zarządzania bramą, zdalnym sterowaniem oraz ciekawymi rozwiązaniami związanymi z otwieraniem i zamykaniem bram.

Bramy są tworzone w taki sposób, by zapewniały jak najwyższą efektywność energetyczną. To ważny argument, szczególnie dzisiaj, gdy koszty utrzymania budynku związane ze zużyciem energii stale rosną. Po drugie, nieoceniony jest także wpływ na komfort użytkowania garażu, w którym panuje stabilna temperatura.

Jeżeli planujecie Państwo zakup bramy garażowej, zachęcamy do kontaktu.