Fasady szklane

Producent fasad szklanych

Spośród pozostałych firm z województwa mazowieckiego, wyróżniamy się kompleksową ofertą produkcji fasad, ponieważ pełnią one szczególnie reprezentacyjną funkcję każdego budynku – często są to konstrukcje o dużej różnorodności materiałowej – wytwarzamy rozmaite fasady, począwszy od witryn, a skończywszy na fasadach szklanych.

Fasady szklane
fasady szklane
Fasady energooszczędne

Fasady energooszczędne

Szklane elementy budynków, dzięki zastosowaniu efektownych systemów aluminiowych, wzbudzają zachwyt i uznanie. Solidna konstrukcja profili oraz lśniące szkło dają niepowtarzalny efekt.

Dla zielonego budownictwa jednorodzinnego Aluprof oferuje systemy fasadowe o bardzo dobrych parametrach technicznych i izolacyjnych.

Fasady mazowieckie

Fasada MB-TT50

Ściana słupowo-ryglowa o wysokiej izolacyjności termicznej

Fasada MB-TT50 to najnowszy, zaawansowany technologicznie aluminiowy system o konstrukcji słupowo–ryglowej.

Dzięki zastosowaniu zespołu dopasowanych do siebie izolatorów, fasada gwarantuje wysoki poziom ochrony budynku przed utratą energii cieplnej, a ich specjalny kształt ułatwia jednocześnie prefabrykację fasady. Różnorodne połączenia kątowe zapewniają swobodę w projektowaniu konstrukcji przestrzennych, dzięki czemu system MB-TT50 daje duże możliwości kształtowania zabudowy.

Badania typu ITT wg normy EN-13830, przeprowadzane w Instytucie Techniki Budowlanej wykazały, że jest on najlepszym produkowanym obecnie aluminiowym system fasadowym o konstrukcji słupowo–ryglowej. Izolacyjność termiczna systemu (Uf): od 0,5 W/m2K.

Ściana osłonowa MB-SR50N HI+

Podobnie jak MB-TT50, przeznaczona jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych typu zawieszanego i wypełniającego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji przestrzennych.

W celu osiągnięcia optymalnej izolacji termicznej i akustycznej oraz ułatwienia montażu fasady w systemie MB-SR50N HI+ zastosowano izolator z materiału PE, który daje bardzo dobrą izolację termiczną (Uf od 0,7 W/m2K), a jego kształt zapewnia właściwe prowadzenie wkręta w trakcie szklenia fasady.System ten pozwala budować fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji a dzięki bogatej ofercie profili możliwa jest realizacja nawet najbardziej śmiałych pomysłów w zakresie konstrukcji aluminiowo szklanych.

 

fasada szklana
question

Formularz
kontaktowy

Napisz do nas!
Nasi pracownicy odpowiedzą
najszybciej jak to będzie możliwe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z obsługą zapytania przesłanego poprzez ten formularz. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne aby uzyskać odpowiedź na zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Finko Michał Kowalczyk, 26-650 Przytyk, ul. Targowa 16. Więcej do tym, jak przetwarzamy dane znajdzie w polityce prywatności.

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

cloud-computing

Katalog produktów

Rozwiązania dla architektury, okna, drzwi, fasady. Zapoznaj się z naszym najnowszym katalogiem produktów!