Finko

Drzwi nakładkowe

Producent
drzwi

Ocena naszego domu często bazowana jest wyłącznie na jego wyglądzie zewnętrznym. Dlatego tak istotne jest zadbanie o każdy element naszej nieruchomości, a w tym i jego główną wizytówkę – drzwi wejściowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi aluminiowe, jednoskrzydłowe rozwiązania panelowe – nakładkowe, które zachwycają swoim eleganckim, minimalistycznym wyglądem, a także dużą funkcjonalnością.

Polecamy również drzwi jednoskrzydłowe aluminiowe, zewnętrzne, wsadowe oraz przeciwpożarowe, które skutecznie zatrzymają ogień. Mogą one zostać wykonane między innymi w systemie ryglowo-słupowym, jednak jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Tego rodzaju rozwiązania znajdują doskonałe zastosowanie w szczególności podczas ewakuacji osób znajdujących się na terenie obiektu.

 

Drzwi aluminiowe

Drzwi panelowe – nakładkowe

Drzwi panelowe oraz nakładkowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.

Więcej

Drzwi przeciwpożarowe

Drzwi przeciwpożarowe

Oferujemy Państwu systemy oddymiające i przeciwpożarowe, które pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację w budynkach stref pożarowych oraz gwarantujących odpowiednie warunki do ewakuacji osób.

Więcej

Drzwi