Drzwi aluminowe

Ocena naszego domu często bazowana jest wyłącznie na jego wyglądzie zewnętrznym. Dlatego tak istotne jest zadbanie o każdy element naszej nieruchomości, a w tym i jego główną wizytówkę – drzwi wejściowe. W naszej ofercie znajdują się między innymi aluminiowe, jednoskrzydłowe rozwiązania panelowe – nakładkowe, które zachwycają swoim eleganckim, minimalistycznym wyglądem, a także dużą funkcjonalnością.

Systemy PPOŻ

Producent drzwi aluminiowych

Polecamy również drzwi jednoskrzydłowe aluminiowe, zewnętrzne, wsadowe oraz przeciwpożarowe, które skutecznie zatrzymają ogień.

Mogą one zostać wykonane między innymi w systemie ryglowo-słupowym, jednak jesteśmy w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Tego rodzaju rozwiązania znajdują doskonałe zastosowanie w szczególności podczas ewakuacji osób znajdujących się na terenie obiektu.

Drzwi wejściowe aluminiowe

Drzwi panelowe – nakładkowe

Drzwi panelowe oraz nakładkowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników. Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.

Drzwi przeciwpożarowe

Oferujemy Państwu systemy oddymiające i przeciwpożarowe, które pozwalają na wykonanie różnorodnych elementów zabudowy odpowiedzialnych za organizację w budynkach stref pożarowych oraz gwarantujących odpowiednie warunki do ewakuacji osób.

cloud-computing

Katalog produktów

Rozwiązania dla architektury, okna, drzwi, fasady. Zapoznaj się z naszym najnowszym katalogiem produktów!